HANYALILAR DERNEĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HANYALILAR DERNEĞİ

Güneşli Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

ANASAYFAAnasayfaderneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_mini_portalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

derneğimizi nasıl geliştiririz?

YazarMesaj
mesut ta
Misafir

derneğimizi nasıl geliştiririz? Empty
MesajKonu: derneğimizi nasıl geliştiririz?   derneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 11:21 pm

halı saha projenizi destekliyorum.mehmet abimin kütüphane projesini de sponsorla hayata geçirebilir miyiz acaba.bir insan bir kitap mesela.
misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: derneğimizi nasıl geliştiririz?   derneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 8:44 am

hocam öncelikle ilk defa bu foruma yazdığımı söylemek istiyorum hanyada halı saha yapımına gelince gelirden çok zararı olacağını düşünüyorum halı sahanın gelirini takip edecek gerçekten idareci bir kişi göremiyorum hanyada artı sponsor tarafından yapılmış olması nedeniyle takımların yeterli ödeme yapmaması gibi konularıda göz önünde bulundurmak lazım bunlar yaşanmaz demeyelim hepsi olacak şeyler artık ilerde forumda tartışacak bir konumuz olur halı sahanın giderleri yazar başlık atarız daha sonra çocuklarımızın topa olan teşviki eee bunlara hazır olalım
BAŞKAN

BAŞKAN

MesajKonu: Geri: derneğimizi nasıl geliştiririz?   derneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 12:30 am

arkadaşlar düşüncelerinize saygı duyuyorum ama olmayan bir olay karşısındada hemen karalamaya geçmeyelim burda düşünçelerinizi açıklamakta özgürsünüz ama birşeyler önerin yapabilmemiz için biz derneğe gelir getirmek için kuruyoruz halı sahayı başka hiçbir düşüncemiz yok her ay arkadaşlardan para istemek kolay olmuyor bu konuda daha anlayışlı olalım
http://www.hanyalilardernegi.org/
Mukadder
Misafir

MesajKonu: Hali saha   derneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 7:08 pm

hali saha Izmir de coktu..bircok sakatliklar oldu..hali sahalardan vazgeciliyor.

koye hali sahadan cok basketbol potalari konulabilir..daha ucuz..daha kolay...

atletizm tesvik edilebilir..en ucuz spor...

guzel bir tiyatro salonu yapilir..tiyatro da para getirir.

M.Arslantas
sinan ?a
Misafir

MesajKonu: Geri: derneğimizi nasıl geliştiririz?   derneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 5:11 pm

derneğin gelirlerini artırmak için başka şeyler düşünmek lazım.yani kalıcı şeyler düşünmek,yani devamlılık arzeden olaylar.örneğin güneşli sporun yaşayabilmesi için lokal şeklinde biryer açılmıştı.buna benzer bir şeyler olabilir.belediye işin içine girebilir. elini taşın altına sokabilir.enazından dernek yararlı işlerde yapıyor.güneşlispor bir kaç kişinin egoların tatmin etmekten başka ne işe yaradı.halı sahaiybirşey,ama 2,3 aygibi çalışır ondan sonragiden olmaz.çünkü top oynamak için para lazım.her şeyden önemlisi zamanın olması lazım.çünküekip oyunu.iki kişiyle oynanacak oyun değil.her şeyden önemlisi gençlik gün geliyor sigarayı vadeli alıyor.çayı yazdırıyor.ekonominin böyle olduğu kasabada halı sahanın sağlıklı çalışmasını düşünemiyorum.sakın bu sözlerimle falan halı sahaya karşı olduğumu zannetmeyin.yapılmış her zaman yapılmış olmsıyla iyidir. en azından sağlık açısından iyidir.ama derneğe fazla katkısı olacağını zannetmiyorum.hepinize kolaygelsn.
S?NAN ?A
Misafir

MesajKonu: Geri: derneğimizi nasıl geliştiririz?   derneğimizi nasıl geliştiririz? I_icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 5:24 pm

BİLİYORUM DIŞARIDAN BUİŞLERE AKIL VERMEK KOLAY OLUR.AMAİLGİLENECEK KİŞİ LAZIM BU İŞLER İÇİN EMEK KOYMAK LAZIM.AMA İNSANLAR İSTEDİKTEN SONRA BAŞARAMAYACAĞI ŞEYLER YOKTUR.ÜLKEMİZDE VE KASABAMIZDA ÖRNEKLERİ DOLUDUR.MESELA BİR CAMİ YAPTIRMA DERNEĞİ DEVASA ESERLER YAPTIRMAKTADIR.
AMA BUNLAR HEP HAYIR HASANAT İŞLERİ İÇİN YAPILIYOR.KESİNLİKLE KARŞI DEĞİLİM.AMA BU TÜR ORGANİZASYONLAR BİRAZDA GELİR GETİRECEK İŞLERLE UĞRAŞMASI LAZIM.BURADA EN ÇOK SORUMLULUK BELEDİYE BAŞKANINA DÜŞMEKTEDİR. ÇÜNKÜ BU KASABANIN KALKINMASI GÜZELLEŞMESİ İÇİN DEVLET ONA MAAŞ ÖDEMEKTEDİR.DERNEK YÖNETİCİLERİ BUİŞLER İÇİN KİMSEDEN DELİKLİ KURUŞ ALMAMAKTADIRLAR.EN AZINDAN BİZ BÖYLE BİLİYORUZ.

derneğimizi nasıl geliştiririz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Derneğimizi Nasıl Geliştiririz
» hanyanın ekonomisini nasıl düzelir?
» neden girit adsındaki hanya bölgesi ile dostluk anlaşması yapmayalım.