HANYALILAR DERNEĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HANYALILAR DERNEĞİ

Güneşli Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

ANASAYFAAnasayfaDerneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_mini_portalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Derneğimizi Nasıl Geliştiririz

3 posters
YazarMesaj
eskimoderatör

eskimoderatör

Derneğimizi Nasıl Geliştiririz Empty
MesajKonu: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:11 pm

Öncelikle kasabamıza yapılacak bir halı saha, derneğimizin gelirlerini arttırır diye düşünüyorum. bu konuda tüm hanyalıların düşüncelerini de bekliyorum.
eyüp
Misafir

MesajKonu: halı saha   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 8:02 pm

sayın hocam tespitiniz güzel fakat bir halısahanın geri dönüşümü yagunluguna baglı.büyük şehirlerde işyerlerinde çalışanlar olmasa ögrencilerin aktif olması ile kısa vadede kazanımları sizlere yetersiz gelebilir. neden bir gıda kooperatifi kurulmuyor.neden sıgırovanın suyunu satmayı düşünmüyoruz.
BAŞKAN

BAŞKAN

MesajKonu: Geri: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 10:29 pm

Eyüp kardeşim biz halı sahanın yapımı konusunda derneğe yük getirmeyeceğiz yanlızca sporsonlar vasıtasıyla yapmayı hedefliyoruz.İkinci şıklarda olumlu bu forumu zaten ondan açtık sizlerin bilgilerinden yararlanmak için görüşlerin için teşekkür ederiz.
http://www.hanyalilardernegi.org/
JUNİOR

JUNİOR

MesajKonu: Geri: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 11:28 pm

hocam bence bir halı saha yapacak kadar sponsorunuz varsa bence daha çok kazanç getirecek bir şeye adım atın hanya halı sahada parayla oynıyacak kaç takın çıkarabilceksin ve bu takımlar en fazla 10 takım köyler dahil en fazla 20 takım bence bu halı saha için çok az bir rakam olur.
bence bir etüt merkezi niye öğrencilerimiz demirciye gördese dersaneye gidiyor o kadar kazanan öğrenci çıkıyor ve kurs verecek öğretmen kapasitesini de siz benden daha iyi bilirsiniz.
mehmet
Misafir

MesajKonu: dernegimizin gelisimi   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 8:52 pm

bence kirtasiye turu seyler acilsa daha iyi olur Sleep
BAŞKAN

BAŞKAN

MesajKonu: nasıl gelişir   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:26 pm

arkadaşlar gelen cevaplar cok olumlu ama ben ilk önce tüm hanyalı olanların derneğe sahip cıkarak gelişeceğine inanıyorum bu dernek birgün bizlerede sahip cıkabilir ne zaman ne olacağımız belli değil az cok demeden tüm hanyalılar bu derneğe yardım yaparsa ileride daha güzel günler göreceğiz.Yazdığınız cevaplarda mükemmel bunları değerlendireceğiz bizlerin ulaşamadığı hemşerilerimize sizler ulaşabilirsiniz bu konuda herkesin üzerine düşeni yapacağını umut ederiyorum.
sm.m.gaz
Misafir

MesajKonu: nanya   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 5:37 pm

Ben spora karşı olan bir insan değilim.Ama bence halı sahadan önce keşke güzel beldemize küçük bir kütüphane açabilseydik.Belki o zaman 8-10 yaşındaki çocuklarımızı internet cafelerden biraz uzak tutabilirdik.saygılarımla............
misafir
Misafir

MesajKonu: hanya nasıl gelişir   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 10:20 pm

Yaşlı kadın hastaneye gider, doktora benim hastalığıma çare der. Doktor yaşlı teyzeye şikayetini sorar. Sen doktor değil misin? Hastalığımı sen bul der ve şikayetini söylemez. Doktora kızgın kızgın "sana doktor diye gelende suç" diyerek uzaklaşır. Hanya'ya nasıl hizmet yapılır sorusunun cevabı hastanın doktora şikayetini anlatabilme kabiliyetine göre değişir. Doktor kendi branşı ise tedaviye başlar, kendi branşı değilse ilgili branş hekimine yönlendirir. Öncelikle Hanyanın neden geri kaldığını, problemlerini, çözüm yollarını, tanımlayabilecek kabiliyette bir ileri görüşlüye ihtiyacı var. Gözü hasta olanın kulak doktoruna gitmesi ne kadar yanlış ise Hanya'nın problemlerini çözüme kavuşturacak doğru kişileri bulamamakta aynı yanlışa götürür. Yanlış anlaşılmasın, kulak doktoru doktor değil mi? Evet doktor, ancak benim şikayetim gözümden ise kulak doktoruna ihtiyacım yok demektir. Bu kulak doktorunu inkar anlamına gelmediği gibi, hanyada ileri görüşlü insan yok demek değildir. Sadece Hanya'nın sorunlarını doğru tespit ve doğru çözüm yollarını gösterecek ve gösterilen hedefe yürüyecek bir ekip ihtiyacı var. Gerisi kendiliğinden gelir. Hanya'lılara selamlar.
BAŞKAN

BAŞKAN

MesajKonu: Geri: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 11:32 pm

sayın misafir teşekkür ederiz ama bizim cözümlere ihtiyacımız var bize bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.Değerli görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız bizi mutlu edersiniz.Bizler her zaman görüşlere açık olarak herkesin görüşlerini bekliyoruz .
misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 6:28 pm

Sayın başkan;
Sitenizi inceleme fırsatı buldum. Derneğinizin yönetim kurulunu takdir ettim. Ancak, hikayede anlatılan yaşlı kadın pozisyonuna düşmemek gerekir. Derdinizi anlatmadan çözüm önerisi istiyorsunuz. Çözüm için; sorun olduğu düşünülen hususların tespiti yapılarak, mevcut ve mali değeri olabilecek ekonomik kaynakları detayları ile tanımlamak gerekir. Hanya'nın coğrafi konumu, tarımı, ekonomik gelir ve giderlerin kalem kalem belirlenmesi, ticari faaliyetlerin durumu, v.b. başlıklar altında bölgenizi tanıtıcı ve istatistiki bilgiler halinde bir rapor hazırlayarak işe başlayabilirsiniz.
Bendeniz ise ticaret, siyaset ve ahlak üçgeninde fırsat buldukça sitenize görüşlerimi aktaracağım. Faydalı olabilirsem kendimi mutlu hissedeceğim.
BAŞKAN

BAŞKAN

MesajKonu: teşekkür   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 1:44 am

Değerli misafir bu görüşleriniz için sizlere teşekkür ederim.Ama bizler her alandaki fikerlere ihtiyacımız var bizleride bu konuda yardımcı olan bütün dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.Bu sitede herkez neden forum sayfanız yok diyordu ama oluncada kimse birşeyler yazmak istemiyor herkes bu görevi birilerinden bekliyor ama bizlerinde zamanı yetmiyor sizin gibi site dostlarının görüşlerine her zaman ihtiyacımız var söylediklerinde haklısınız ama keşke sizlerde bu derneğe destek olmak için isminizi yazsanızda sizlerden daha iyi yararlana bilsek özel mesajda atabilirsiniz bizlere yinede kim olduğunuzu belirtmek istemezseniz yazmaya devam edin bizlere yardımcı olursunuz.TEŞEKKÜR EDERİM HER ŞEY İÇİN.
güngör
Misafir

MesajKonu: Geri: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 3:47 pm

bir arkadaşın sığırova suyunu satma fikrini destekliyorum eğerki yapılabilirse kazancıgüzelolur benşehirdeyaşayanbiriolarakbunudestekliyorum çünküherkesin aradığı içilecek birsu
sinan ?a
Misafir

MesajKonu: Geri: Derneğimizi Nasıl Geliştiririz   Derneğimizi Nasıl Geliştiririz I_icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:34 pm

halı sahanın tantanası izmire kadar duyuldu.nedir bu halı sha tantanası.yok geliri derneğin olacak,yok spor kulubünün olacak.birisi açıklasada bizde doğruyu öğrensek.

Derneğimizi Nasıl Geliştiririz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» derneğimizi nasıl geliştiririz?
» hanyanın ekonomisini nasıl düzelir?
» neden girit adsındaki hanya bölgesi ile dostluk anlaşması yapmayalım.